poniedziałek, 3 lutego 2020

Plebiscyt Brakującej Litery

Ludzie marzą o różnych rzeczach. O wygranych w totolotka milionach. O wakacjach na tropikalnej wyspie. O wielkiej przygodzie. O szczęśliwej miłości. O życiu z pasją i z pasji. A o czym marzą książki? Książki marzą o tym, by być czytane i o tym, by ktoś gładził je po okładkach. Niektóre książki marzą też o tym, by być na liście bestsellerów. "Dwie kostki cukru" zamarzyły sobie, by znaleźć się w  pierwszej dziesiątce plebiscytu Brakującej Litery i wzięły udział w konkursie.
Teraz, wśród tłumu innych wspaniałych książek, które marzą o tym samym, czekają na głosy czytelników. Przez cały miesiąc będą z niepokojem szeleścić kartkami, przypominać o sobie i prosić o pomoc w spełnieniu marzenia. Jeśli znasz już te nieprzesłodzone opowiadania o miłości, na pewno z przyjemnością zagłosujesz na "Dwie kostki cukru". Wystarczy, że klikniesz w link a potem odnajdziesz elegancką brązową okładkę i dasz kciuk do góry. 
Jeśli jeszcze książki nie znasz, to zanim zakończy się głosowanie, zdążysz ją kupić w internetowej księgarni Ridero przeczytać i z czystym sumieniem, że głosujesz na najciekawszą niezależną książkę 2019 roku oddać swój głos na "Dwie kostki cukru". Spełnisz od razu trzy marzenia książki. 
No przecież wiem, że będziesz głaskać okładkę ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz